O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI OLIY MAJLISI QONUNCHILIK PALATASIGA SAYLOV O’TKAZUVCHI 124-QO’SHKO’PIR OKRUG

 SAYLOV KOMISSIYASI

QARORI

                                  7-сон                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              2019 йил “11” ноябрь

 

УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯЛАРИ ТАРКИБИНИ ТАСДИҚЛАШ ТЎҒРИСИДА

 

            Ўзбекистон Республикаси Сайлов кодексининг 22-23-моддаларига асосан  Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси депутати сайловини ўтказувчи 124-Қўшкўпир округ сайлов комиссияси

 

Қ А Р О Р  Қ И Л А Д И :

 

  1. Халқ депутатлари Урганч тумани хамда Қўшкўпир тумани кенгашларининг “Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси депутати сайловини ўтказувчи 124-Қўшкўпир сайлов округи бўйича Ягона участка сайлов комиссиялари аьзолигига номзодларни тавсия этиш ҳақида”ги қарорлари маьлумот учун қабул қилинсин.

  2. Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси депутати сайловини ўтказувчи 124-Қўшкўпир сайлов округи ҳудудида Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси депутати, халқ депутатлари вилоят хамда туман кенгаши депутати сайлови бўйича Ягона участка сайлов комиссияларининг қуйидаги таркиби тасдиқлансин:

Урганч тумани бўйича:

 

 

440-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Аллаярова

Нукулжон Саатбаевна

-

Урганч тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби  директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Ниязметова

Султонпошша Матрасуловна

-

Урганч тумани 31- сон умумий ўрта таълим мактаби  маънавий маърий ишлар бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Исчанов

Ғайрат Маткаримович

-

Урганч тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби  ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Собуров

Махмуд Раимберганович

-

Урганч тумани “Ғалаба” маҳалла фуқаролар йиғинида  якка тадбиркор

5.

Ражапов

Одилбек Хайитбоевич

-

Урганч тумани “Сарахон” фермер хўжалиги бошлиғи

6.

Отожонова

Дилафруз Аматжановна

-

Урганч тумани “Ғалаба” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

7.

Бакиева

 Адолат Сапарбоевна

-

Урганч тумани “Ғалаба” маҳалласи ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

8.

Нурметова

Сайёра Маримовна

-

Урганч тумани 28-сон оилавий поликлиника хамшираси

9.

Соатбаев

Нурбек Улуғбек ўғли

-

Урганч тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси

10.

Хасанов

Амин Отобааевич

-

Урганч тумани “Ғалаба” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

11.

Алимова

Муборак Баходировна

-

Урганч тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

 

 

 

441-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Шокиров

 Зохиджон Шокирович

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Рузметова

Сохиба Аминбоевна

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув тарбия ишлари бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.

Тажибоев

Рахимберди Сардорович

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби Ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти етакчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Саидов

Умибек Роззоқович

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси

5.

Ибрагимов

Ильхамбай Ачилович

-

Урганч тумани “Гўзал пиллакор” фермер хўжалиги раҳбари

6.

Яқубов

Исмаил

-

Пенсияда, Урганч тумани “Тандирчи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.

Атабаева

Райхон Рустамовна

-

Урганч тумани “Тандирчи” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

8.

Сапаева

Лайло Абдуллаевн

-

Урганч тумани 26-сон оилавий паликлиника хамшираси

9.

Нуржанова

Барно Ботирбаевна

-

Урганч тумани 26-сон оилавий поликника хамшираси

10.

Рахманова

Роза Шукуруллаевна

-

Урганч тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.

Ахмедова

Муқаддас Юсуповна

-

Урганч тумани “Тандирчи” маҳалласи ҳотин қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

 

 

 

442-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Жуманиязов

Усмон Юсупович

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий ва маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Бегов

Отаназар Мамутжанович

-

Урганч тумани  42-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Қутлимурадова

Гуласал Бахтияровна

-

Урганч тумани  42-сон умумий ўрта таълим мактаби психологи

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Хамраева

Гулчехра

-

Урганч “Агропилла” масъулияти чекланган жамияти мутахассиси

5.

Хажиев

Рузмат

-

Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.

Хўжаева

Дилщода Каримбаевна 

-

Урганч тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

7.

Қурбонова

Рузигул Латиповна

-

Урганч тумани “Чўлобод” маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли

8.

Атаниязов

Султанбай Шерипбаевич

-

Урганч тумани “Чўлобод” маҳалла фуқаролар йиғини  раиси

9.

Жуманиязова

 Садоқат Сапарбоевна

-

Урганч тумани  42-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси

10.

Мавланова

Мухаббат Абдуллаевна

-

Урганч тумани 26-сон оилавий поликлиника хамшираси

11.

Машарипова

 Озода Бекмаматовна

-

Урганч тумани 26-сон оилавий поликлиника хамшираси

 

 

 

 

443-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Садиков

Отаназар Аскарович

-

Урганч тумани 15- сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Нуржанов

Бойжон Махкамбоевич

-

Урганч тумани 15- сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.

Матназарова

Шахло Атаназар  қизи

-

Урганч тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби мактаби Ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилот етакчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Худайберганова

Курбонбика

-

Пенсияда, Урганч тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли 

5.

Ишчанова

Насиба Рустамовна

-

Урганч тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

6.

Эшчанов

 Хасан

-

Урганч тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

7.

Юсупов

Худайберган Эгамбердиевич

-

Урганч тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

8.

Бердиев

Санжарбек Мақсимович

-

Урганч тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғини  масъул котиби

9.

Ибодуллаева

Курвонбика Отагалдиевна

-

Урганч тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

10.

Янгибоев

Усмон Хасанович

-

Урганч тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби  информатика фани ўқитувчиси

11.

Бекберганов

Даврон Эгамберганович

-

Урганч тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

 

 

 

444-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Абдуллаева

Саодат Шариповна

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Ходжаниязов

Фарход Шерязович

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Тажиева

Манзура Хушнуд қизи

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби Ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти етакчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Собирова

 Қутлибика

-

Ургансч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.

Ражапов

Ачилбай

-

Пенсияда, Урганч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.

Отаханов

Раманберган

-

Ургансч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

7.

Тангриберганов

Сардор Илхамович

-

Ургансч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

8.

Исмаилов

Илхом Одамбаевич

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

9.

Хасанмуратов

Атамурат Бабаханович

-

Урганч тумани “Атамурат” фермер хўжалиги бошлиғи

10.

Авезмуратов

Усмон Бахромбекович

-

Урганч тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби инфарматика фани ўқитувчиси

11.

Хўжамедова

Динора Бахтиеровна

-

Ургансч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

 

 

 

445-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Пирназарова

Гулхан Матназаровна

-

Урганч тумани Ғойбу қишлоқ хўжалиги
касб-ҳунар коллежи маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Абдуллаев

Рустам Шарипович

-

Урганч тумани “Хожибойлар” маҳалла фуқаролар йиғини  раиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Қурязова

Дилором Сапарбоевна

-

Урганч тумани “Хожибойлар” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Хакимова

Ойжамол Сапаровна

-

Урганч тумани “Хожибойлар” маҳалласи ҳотин қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

5.

Оллаяров

Тохир Бекберганович

-

Урганч тумани “Хожибойлар” маҳалла фаоли

6.

Байжанова

Бакпашша Қодировна

-

Урганч тумани 25-сон оилавий поликлиника  хамшираси

7.

Суванов

Максуд Каримбоевич

-

Урганч тумани “Хожибойлар” маҳалласи ҳарбий ҳисоб бўлими ҳодими

8.

Бекчанова

Фазилат Атабаевна

-

Урганч тумани Ғойбу қишлоқ хўжалиги
касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

9.

Абдуллаев

Садулла

-

Пенсияда, Урганч тумани “Хожибойлар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.

Рахимова  

Зулфия Каримбергановна

-

Урганч тумани 25-сон оилавий поликлиника хамшираси

11.

Матчонова

Барно Жумаёзовна

-

Урганч тумани 25-сон оилавий                          поликлиника хамшираси

 

 

 

 

 

 

 

446-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Худайберганова

Дилдора Шариповна

-

Урганч тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Қазақова

Бикажон Азимовна

-

Урганч тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби психологи

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Раджапов

Равшанбек Бахтиярович

-

Урганч тумани “Туркманлар” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Бобожонов

Сардор Аллаберганович

-

Урганч тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчи

5.

Сабирова

Дилфуза Олимбой қизи

-

Урганч тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

6.

Пирназарова

 Шарофат Матназаровна

-

Урганч тумани 25-сон оилавий поликлиника мудираси

7.

Салаев

Моксуд Бойназарович

-

Урганч тумани 18-сон мусиқа ва саънат мактаби директори ўринбосари

8.

Уразметов

Анвар Кадирович

-

Урганч тумани “Эрхон” фермер хўжалиги ишчиси

9.

Қурязова

Шохида Шухратовна

-

Урганч тумани 25-сон оилавий поликлиника хамшираси

10.

Қурбонбоев

Жасурбек Жуманазарович

-

Урганч тумани “Туркманлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

11.

Хажиева

Мехрибон Саттаровна 

-

Урпганч тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси

 

 

447-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Жуманиязова

Ойгул Жуманазаровна

-

Урганч тумани 47-сон айрим фанлар чуқур ўргатиладиган давлат ихтисослаштирилган мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Рахимов

Қодир Атахапнович

-

Урганч тумани 47-сон айрим фанлар чуқур ўргатиладиган давлат ихтисослаштирилган мактаби ўқув тарбия ишлари бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.

Мадиримова

Малохат Рейимбергановна

-

Урганч тумани 47-сон айрим фанлар чуқур ўргатиладиган давлат ихтисослаштирилган мактаби инфарматика фани ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Кутлибаев

Кутлимурат

-

Урганч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

5.

Такабоев

Баходир Матсапаевич

-

Урганч тумани “Жасурбек” фермер хўжалиги раҳбари

6.

Каримов

Бахтиёр Юсупбаевич

-

Урганч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

7.

Абдуллаева

Хуршида Хусиновна

-

Урганч тумани “Шохидонлар” маҳалласи ҳотин қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

8.

Авазметова

Шохида Шамуратовна

-

Урганч тумани 25-сон оилавий паликлиника хамшираси

9.

Қутлиев

Дониёр Ўктамович

-

Урганч тумани “Шохидонлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

10.

Тўраев

Қўвондиқ Шарипбоевич

-

Урганч тумани 47-сон айрим фанлар чуқур ўргатиладиган давлат ихтисослаштирилган мактаби чақириққа қадар бошланғич тайёргарлик бўлими раҳбари

11.

Нурметова

Матлуба Шаназаровна

-

Урганч тумани 47-сон айрим фанлар чуқур ўргатиладиган давлат ихтисослаштирилган мактаби инглиз тили фани  ўқитувчиси

 

 

 

448-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Курязова

Зульфия Ражабовна

-

Урганч туман қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Аллаберганов

Рахимбой Эгамберганович

-

Урганч туман қишлоқ хўжалик касб-хунар коллежи каспий таълим бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Жонибеков 

Рустамбой Жуманазарович

-

Урганч тумани  “Оқ ёп”  маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Сапаров

Расулжон Абдиримович

-

Урганч тумани  “Ровот” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

5.

Жуманиёзова

 Элвира  Баходировна

-

Урганч туман қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи психологи

6.

Саидова

Гулнора Жуманиёзовна

-

Урганч тумани “Ровот” маҳалласи ҳотин қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича  мутахассиси

7.

Оллаязова

Умида Қўзибаевна

-

Урганч тумани қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи иш юритувчи, котибаси

8.

Султанова

Санобар Рустамбаевна

-

Урганч тумани 10-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.

Салаев

Дилшод Матюсупович

-

Урганч тумани “Ровот” маҳалласи ҳарбий ҳисоб бўлими бошлиғи

10.

Ражапова

Сайёра Балтабаевна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиника шифокори

11.

Султанов

Зафар Юсупбаевич

-

Урганч тумани  “Оқ ёп”  маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

 

 

 

449-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Шарипова

Мухаббат Сапаевна

-

Урганч тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув тарбия  ишлари бўйича директор ўринбосари 

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Ибрайимова

Курванжан Рузматовна

-

Урганч тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби амалиётчи психологи

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Рахимов

Умид  Рустамбоевич

-

Урганч тумани “Заргарлар” маҳалла фуқаролар йиғини  масъул котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Атаева

Дилдора Абдуллаевна

-

Урганч тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси

5.

Атажонова

Анагул Бекчановна

-

Урганч тумани  27-сон оилавий поликлиникаси шифокори

6.

Миржанов

Ахмаджан Полванназарович

-

Урганч тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.

Эгамова

Мохигул Султонмурадовна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиникаси шифокори

8.

Рахимова

Барно Адилбековна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиникаси ҳамшираси

9.

Раманова

Жумагул Юсуповна

-

Урганч тумани “Заргарлар” маҳалласи ҳотин қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича  мутахассиси

10.

Жуманиязова

Ховожон Болтаевна

-

Урганч тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

11.

Бектурдиева

Анажон Саитназаровна

-

Урганч тумани “Заргарлар” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

 

 

 

450-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Рахимова

Сайёра Абдушариповна

-

Урганч тумани 26-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Қурбонова

Замира Оллабергановна

-

Урганч тумани 26-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Ўдамова

Зулхумор Ботировна

-

Урганч тумани  “Қўнғирот” маҳалла фукаролар йиғини масъул котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Бекчанов

Сопорбой Олимович

-

Урганч тумани “Қўнғирот” маҳалла фукаролар йиғини  раиси

5.

Каримова

Нодира Давлатбоевна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиникаси умумий амалиёт шифокори

6.

Ражапов

Илхом Қадирович

-

Урганч тумани 26-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.

 

Қурамбаева

Назокат Алишеровна

 

-

Урганч тумани 26-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

8.

Абдуллаева

Муқаддас Қурбанбаевна

-

Урганч тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.

Худайберганова

Гулсара

-

Урганч тумани “Қунғирот” маҳалласи
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий-аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича мутахассиси

10.

Удамов

Куролтой Ботирович

-

Урганч тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси 

11.

Аниёзов

Жўшқин Комилжанович

-

Урганч тумани 26-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси 

 

 

 

451-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Оллаберганов

Кодирберган Рузметович

-

Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Полванов

Муроджон Атажанович

-

Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Дурдибоева

Мехрибон Кўзибоевна

-

Урганч тумани Қоромон маданият ва ахоли дам олиш маркази тўгарак раҳбари

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Курязов

Ботир Машарипович

-

Урганч тумани ирригация бўлими мутахассиси

5.

Дўсчанова

Дилафруз Хасанбоевна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиника хамшираси

6.

Кўчқарова

Нилуфар Азатбековна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиника хамшираси

7.

Бобожонова

Сумбулой Махмуджоновна

-

Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

8.

Қутлимуротова

Севара Хасановна

-

Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси

9.

Оллаберганов

Оғабек Ибадуллаевич

-

Урганч тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби француз тили фани ўқитувчиси

10.

Тоиров

Султонмурод Сапаевич

-

Урганч тумани “Беруний” маҳалла фуқаролар йиғини  раиси

11.

Саттарова

Шахло Абдушариповна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиника хамшираси

 

 

 

452-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Хамраева

Умида Нормаматовна

-

Урганч тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Сапаев

Хамро Каримович

-

Урганч тумани “Катта боғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Жуманиёзова

Мухайё Шухрат кизи

-

Урганч тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Рахимов

Жуманазар Эгамович

-

Урганч тумани иқтисодиёт ва тадбиркорлик
касб-хунар коллежи хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари

5.

Рузметова

Нодира Матназаровна

-

Урганч тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

6.

Каримова

Насиба Ахмедовна

-

Урганч тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.

Жуманиязов

Ахмед

-

Пенсияда, Урганч тумани “Катта боғ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.

Салаева

Насиба Рузметовна

-

Урганч тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчи

9.

Жуманиязова

Шодиёна Юсуповна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиника хамшираси

10.

Йулдашева

Малохат Рузимовна

-

Урганч тумани 21-сон мактабгача таълим муассасаси ишчиси

11.

Палвонова

Гулчехра Йўлдашевна

-

Урганч тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби психологи

 

 

 

 

 

 

453-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Курбонбаева

Анагул Рахимбоевна

-

Урганч тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Дусчанов

 Ромонберган Машарипович

-

Урганч тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

 

3.

Рахимова

Райхон Эгамбергановна

-

Урганч тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби Ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти етакчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Рўзметова

Феруза Жуманазаровна

-

Урганч тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси

5.

Машарипов

Одамбой Рузметович

-

Урганч тумани  “Юқорижирмиз” маҳалла фуқаролар йиғини  раиси

6.

Машарипов

Бозорбой

-

Пенсияда, Урганч тумани “Юқорижирмиз” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.

Жаббаров

Отаназар Оллаберганович

-

Урганч тумани  “Қоромон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

8.

Султанова

Маърифат Отамуратовна

-

Урганч тумани 27-сон оилавий поликлиника  хамшираси

9.

Нуруллаев

Давронбек Сапарбоевич

-

Урганч туманида “Юқорижирмиз” маҳалла фуқаролар йиғини масъул  котиби

10.

Каримова

Шоира Давлатмурадова

-

Урганч тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби психологи

11.

Яқубова

 Гулнора Эгамовна

-

Урганч тумани “Юқорижирмиз” маҳалласи ҳотин-қизлар билан ва оилаларда маънавий аҳлоқий қадриятларни мустаҳкамлаш бўйича   маслахатчиси

 

 

454-участка сайлов комиссияси аьзолигига номзодлар:

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Эгамова

Малика Хожамуратовна

-

Урганч тумани 26-сон оилавий  поликлинакаси мудири

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

 

2.

Сабиров

Алимбой Матқурбанович

-

Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.

Матниязова

Мохира  Қувондиқ қизи

-

Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғини котиби 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.

Муллабаева

Айгул Раззакбергановна

-

Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалласи
ҳотин-қизлар билан ишлаш ва оилаларда маънавий аҳлоқий қадриятларни мустахкамлаш бўйича мутахассиси

5.

Сабиров

Рустам Алланазарович

-

Пенсияда, Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.

Хўжаева

Бекпошша

-

Хоразм телерадиокомпанияси журналисти

7.

Сапаров

Қувондиқ Мавлонбердиевич

-

Урганч тумани Ғайбу қишлоғи ҳарбий ҳисоб бўлими бошлиғи

8.

Матчанова

Назира Рахимбергановна

-

Пенсияда, Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.

Янгибоев

Шамомат Юлдашевич

-

Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

10.

Давлетова

 Султонпошша Рохимовна

-

Пенсияда, Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.

Мадаминов

Бахтиёр Худайберганович

-

Пенсияда, Урганч тумани “Оёқ боғ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

 

Қўшкўпир тумани бўйича:

455- участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.

Жаббарова

Мохидил Исмаиловна

-

Қўшкўпир тумани 2-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.

Маткаримова

Муқаддас Кадамовна

-

Қўшкўпир тумани 2-сон умумий ўрта таълим мактаби  ўкитувчи

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.

Атамуротова

Мақсуда Атаназаровна

-

Қўшкўпир тумани 2-сон умумий ўрта таълим мактабида иш юритувчи

 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

 

4.

Бойжанова

Зайнаб Умидовна

-

Қўшкўпир тумани 2-сон умумий ўрта таълим мактаби ишчиси

 

5.

Расулова

Нигора Эгамбергановна

-

Қўшкўпир тумани «Гулзор» маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

 

6.

Қутлимуротова

Максуда

-

Қўшкўпир тумани «Гулзор» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

7.

Болтаева

Ойпошша Шавкатовна

-

Қўшкўпир тумани «Маданият» маҳалла масъул котиби

 

8.

Худайберганова Анабиби Бекбонвна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани «Маданият» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

9.

Тиллабоева

Карима Ахмедовна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани «Маданият» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

10.

Ибрагимова

Рисолат Норимон қизи

-

Қўшкўпир тумани 2-сон умумий ўрта таълим мактаби  ўкитувчиси

 

11.

Худайберганав Жамолбек Аминбоевич

-

Қўшкўпир тумани 8-сон умумий ўрта таълим мактаби ўкитувчиси

 

 

456- участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Авезов

Фуркат Хушнудович

-

Қўшкўпир туман 1-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Абдуллаева

Шохида Бахтиёровна

-

Қўшкўпир туман 1-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Ахмедова

Қурваной Абдуллаевна

-

Қўшкўпир туман 1-сон умумий ўрта таълим мактаби котибаси

 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

 

4.       

Рўзметова

Гулнора Мадрахимовна

-

Қўшкўпир туман 1-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

 

5.       

Бекчанова

Мухаббат Эгамовна

-

Қўшкўпир тумани “Тараккиёт” маҳалла фуқаролар йиғини маҳалла фаоли

 

6.       

Жуманиязова

Клара Отахоновна

-

Қўшкўпир тумани “Тараккиёт” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

 

7.       

Бобожонов

Рустам

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Тараккиёт” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

8.       

Рахимбердиева Набира

-

Қўшкўпир тумани “Тараккиёт” маҳалла фуқаролар йиғини маҳалла фаоли

 

9.       

Матчанова

Светлана Сапаровна

-

Қўшкўпир туман 1-сон умумий ўрта таълим мактаби кутибхоначиси

 

10.   

Жуманазарова

Нигора Рахматуллаевна

-

Қўшкўпир тумани “Тараккиёт” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

11.   

Жумамуратов

Файзулло Аминович

-

Қўшкўпир тумани “Тараккиёт” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

 

457- участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Араллиев

Шодлик Бахтиёрович

-

Қўшкўпир тумани 25-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Яқубов

Алишер Аллоназарович

-

Қўшкўпир тумани 25-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Рўзматбоев

Қахрамон Эргашбой ўгли

-

Қўшкўпир тумани 25-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

 

4.       

Эшниёзова

Нафосат Олимовна

-

Қўшкўпир тумани 25-сон умумий ўрта таълим мактаби ишчиси

 

5.       

Салаева

Шохида  Бектурдиевна

-

Қўшкўпир тумани 25-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

6.       

Абдурахмонов

Шомурод Отабоевич

-

Пенсияда, Қўшкўпир туман “Бахористон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

7.       

Ботирова

Зулфия Собировна

-

Қўшкўпир туман “Чаманзор” маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

 

8.       

Ибрагимов

Одилбек Собирович

-

Қўшкўпир туман “Чаманзор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

9.       

Пирязова

Дилором Бекметовна

-

Қўшкўпир туман “Бахористон” маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

 

10.   

Матмуратов

Собиржон Ражабович

-

Пенсияда, Қўшкўпир туман “Бахористон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

11.   

Машарипова

Саломат Пирнафасовна

-

Пенсияда, Қўшкўпир туман “Бахористон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

 

458- участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Ядгоров

Одилбек Норимонович

-

Қўшкўпир тумани 5-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Хайитбоева

Лайло Отаназаровна

-

Қўшкўпир тумани 5-сон умумий ўрта таълим мактаби Ўзбекистон Ёшлар Иттифоқи етакчиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Маткаримова

Дилфуза Даданазаровна

-

Қўшкўпир туман “Икбол” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котибаси

 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

 

4.       

Хасанова

Назокат Жумабоевна

-

Қўшкўпир туман “Икбол” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

5.       

Холмуродова

Барно Янгибоевна

-

Қўшкўпир туман “Икбол” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

6.       

Қаландорова

Шоира Йулдашевна

-

Қўшкўпир туман “Икбол” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

7.       

Юсупов

Мансурбек Бакдурдиевич

-

Қўшкўпир туман “Икбол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

8.       

Ядгаров

Фахриддин Эгамберганович

-

Қўшкўпир тумани 5-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

9.       

Ядгаров

Хушниддин Эгамберганович

-

Қўшкўпир тумани 5-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

10.   

Султонова

Марифат Шавкатовна

-

Қўшкўпир тумани 5-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

11.   

Полванов

Шодлик Қуранбоевич

-

Қўшкўпир туман “Икбол” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

459- участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Абдуллаев

Мансур Машарибович

-

Қўшкўпир тумани 4-сон умумий ўрта таълим мактаби манавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Рўзметов

Шуҳрат Юсупович

-

Қўшкўпир тумани 4-сон умумий ўрта таълим мактаби чақириққа қадар бошланғич тайёргарлик раҳбари

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Тангриберганова

Гулёр Шоназарқизи

-

Қўшкўпир туман “Тараққиёт” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

 

4.       

Қорабаева

 Муяссар Ражаповна

-

Қўшкўпир тумани 4-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

5.       

Бобожонова

 Зумрад Рустамбековна

-

Қўшкўпир туман 7-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

6.       

Сапаева

Диларом Ражаббоевна

-

Қўшкўпир тумани 4-сон умумий ўрта таълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари

 

7.       

Сапарбаева

Наргиз Амановна

-

Қўшкўпир туман “Янгилик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

8.       

Ражабова

 Назакот Ғайратовна

-

Қўшкўпир туман 7-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

9.       

Рўзметова

Севара Очиловна

-

Қўшкўпир туман 7-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

10.   

Ражабова

 Холида Шавкатовна

-

Қўшкўпир туман 7-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

11.   

Яқубова

 Инобатхон Рустамовна

-

Қўшкўпир тумани 4-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

 

460-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Полвонов

Қодирберган Авазметович

-

Қўшкўпир туман Нуроний жамғармаси ўринбосари

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Бекчанова

Жумагул  Аминовна

-

Қўшкўпир туман “Маст” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Қурбанова

 Ражаббиби Аллабергановна

 

-

Қўшкўпир туман “Маст” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

 

4.       

Тиллабоев

Эргаш Қодирович

-

Қўшкўпир туман “Маст” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

5.       

Атаниязова

Рохат Курбанбаевна

-

Қўшкўпир туман “Маст” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

6.       

Исмиолова

Мафтуна Илхомбоевна

-

Қўшкўпир тумани 4- сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

7.       

Юсупова

 Дилфуза Фойзуллаевна

-

Қўшкўпир туман тиббиёт бирлашмаси

хисобчиси

 

8.       

Бобожонов

 Рашид Омонбоевич

-

"Ўзбекистон почтаси" очиқ акциядорлик жамияти Хоразм филиали Қўшкўпир почта алоқа тармағи бошлиғи ўринбосари

 

9.       

Ибрагимова

Инобат Юсуфбоевна

-

Қўшкўпир Агросаноат касб-хунар коллежи ишчи ходими

 

10.   

Отабоева

Интизор Хайтбой қизи

-

Қўшкўпир тумани Агро Банк ходими

 

11.   

Мадаминов

 Азимбой Аминбой ўғли

-

Қўшкўпир тумани мактабгача таълим бўлими ходими

 

 

461-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Ибрагимов

 Ғайрат Мухаммадович

-

Қўшкўпир тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Рахимов

 Яқуббой Комилович

-

Қўшкўпир тумани “Айронкўл” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Алланиёзова

Гулнора Қодировна

-

Қўшкўпир тумани “Айронкўл” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котибаси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Хўжабоев

 Жуманазар Сотимович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Айронкўл” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Тиллабоев

 Жамол Ахмедович

-

Қўшкўпир тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Обдалова

 Дилноза Комилжоновна

-

Қўшкўпир тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.       

Тиллаева

 Шаходат Рахимовна

-

Қўшкўпир тумани “Айронкўл” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.       

Султонова

 Наргиза Ибадуллаевна

-

Қўшкўпир тумани “Айронкўл” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

9.       

Назарова

 Эркиной Оллақулиевна

-

Қўшкўпир тумани 6-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Аллаберганова

Алтин Рахимовна

-

Қўшкўпир тумани 8-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

11.   

Сапаев

 Жасурбек Тангриберганович

-

Қўшкўпир туман Халқ таълими бўлими иқтисодчиси

 

 

462-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Сабирова

Умида Бахтиёровна

-

Қўшкўпир тумани 36-сон умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Ибрагимов

Хамроз Жуманазарович

-

Қўшкўпир тумани 36-сон умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Бекметова

Ижобат Бахтиёровна

-

Қўшкўпир тумани 36-сон умумий ўрта таълим мактаби манавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Қадиров

Фахриддин Озодович

-

Қўшкўпир тумани “Бўрлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

5.       

Нурметова

Шахло Фарходовна

-

Қўшкўпир тумани 36-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Атамуротова

Қизларгул Юлдашевна

-

Қўшкўпир тумани “Бўрлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.       

Нурметова

Муборак Юлдошовна

-

Қўшкўпир тумани 11-сон мактабгача таълим муассаси мудираси

8.       

Отамуротова

Жамила Фарходовна

-

Қўшкўпир тумани 11-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

9.       

Рахимова

Зулхумор Ражаббаевна

-

Қўшкўпир тумани 36-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Қурбонбоева Қувончой Шавкат қизи

-

Қўшкўпир тумани 11-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

11.   

Бекметова

Хайитжон Собировна

-

Қўшкўпир тумани “Бўрлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

463-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Машарипов

Ғайрат Олимбой ўғли

-

Қўшкўпир тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Искандаров

Қўчқор Рахимович

-

Қўшкўпир тумани 35-сон умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Ражабова

Зебо Сапоровна

-

Қўшкўпир тумани “Қоровул” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Собирова

Чарос Ёқуббоевна

-

Қўшкўпир тумани 35-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Отажонов

Абдушариф Юсупович

-

Қўшкўпир тумани 35-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Атиязов

Умрбек Шоназарович

-

Қўшкўпир тумани “Қоровул” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

7.       

Матёқубова

Мунаввар Комиловна

-

Қўшкўпир тумани 35-сон умумий ўрта таълим мактаби рухшуноси

8.       

Искандарова

Хосият Ражабовна

-

Қўшкўпир тумани 35-сон умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

9.       

Искандарова

Сопоргул Юсуповна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Қоровул” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Яхшимов

Жавлон Юсупович

-

Қўшкўпир тумани Халқ банки ходими

11.   

Божонов

Йўлдош Полвонўвич

-

Қўшкўпир тумани “Қоровул” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

464-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Искандаров

Умид Ахмедович

-

Қўшкўпир тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Мадрахимова

Насиба Бахтиёровна

-

Қўшкўпир тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Рахимов

Равшан Абдуллаевич

-

Қўшкўпир тумани “Вохимчи” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Отиязов

Шоназар  Машарипович

-

Қўшкўпир тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

5.       

Абдуллаева

Қурбоной Юсуповна

-

Қўшкўпир тумани 12-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

6.       

Собиров

Камоладдин Аширбоевич

-

Қўшкўпир тумани “Вохимчи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

7.       

Аллоберганова

Лола Хасановна

-

Қўшкўпир тумани 24-сон Оилавий Поликлиника хамшираси

8.       

Абдуллаев

 Шухрат Улуғбек ўғли

-

Қўшкўпир тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ёшлар етакчиси

9.       

Отабоева

Мадина Хударган қизи

-

Қўшкўпир тумани 12-сон Мактабгача таълим муассаси ёрдамчи тарбиячиси

10.   

Сапаева

Холида Комиловна

-

Қўшкўпир тумани 12-сон Мактабгача таълим муассаси  жисмоний тарбия йўриқчиси

11.   

Махмудова

Хафиса Йўлдошовна

-

Қўшкўпир тумани 42-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

465-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Қурбонов

Бахтиёр Машарипович

-

Қўшкўпир тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Алтибоев

Жавлонбек Атабаевич

-

Қўшкўпир тумани “Илгалди” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Хайитов

Бактурди Норхонович

-

Қўшкўпир тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Оллаберганов

Эгамбой Қўшназарович

-

Қўшкўпир тумани “Илгалди” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

5.       

Қурбанова

 Қурвоной Хайитбаевна

-

Қўшкўпир тумани “Илгалди” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

6.       

Бобожонова

Гулмира Жуманазаровна

-

Қўшкўпир тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.       

Нурметова

Хосият Фарходовна

-

Қўшкўпир тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Нурметов

Хайитбой Исмоилович

-

Қўшкўпир тумани “Илгалди” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

9.       

Қурбонов

Отаназар Очилович

-

Қўшкўпир тумани “Илгалди” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Хўжаева

Зилола Сапарбоевна

-

Қўшкўпир тумани “Илгалди” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Давлетов

Мавлонбек Илхомбекович

-

Қўшкўпир тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

466-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Отажонов

Шодиёр Ғойибназарович

-

Қўшкўпир тумани 30-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Яхшимуратов

 Мақсудбек Сабирович

-

Қўшкўпир тумани 30-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Аллақова

Сайёра Саъдуллаевна

-

Қўшкўпир тумани 30-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Шомуротов

Сирожиддин Бозорбоевич

-

Қўшкўпир тумани 30-сон умумий ўрта таълим мактаби Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи етакчиси

5.       

Зарипов

Равшан Исмоилович

-

Қўшкўпир тумани “Шеробод”маҳалла фуқаролар йиғини раиси

6.       

Шомуротова Дилафруз Равшановна

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.       

Пирназарова

Адолат Раматовна

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Пирнафасов

Дониёр Рахимбоевич

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.       

Хайитжонова

Камина Рахимбоевна

-

Қўшкўпир тумани “Шеробод” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

10.   

Бозорбоева

Райхоной Шарофаддин қизи

-

Қўшкўпир тумани 15-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

11.   

Машарипов

Ғанижон Олимбоевич

-

Қўшкўпир тумани 30-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

467-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Рахимов

Фарход Очилович

-

Қўшкўпир тумани 34-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Нуржонов

Ўктамбой Қурбондурдиевич

-

Қўшкўпир тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Рўзметов

Элзод Қахрамонович

-

Қўшкўпир тумани 34-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Қурбонов

Сафарбой Отошевич

-

Қўшкўпир тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Рўзметов

Қахрамон Нуржонович

-

Қўшкўпир тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

6.       

Холназарова

Мохира Рахимбоевна

-

Қўшкўпир туман тиббиёт бирлашмаси хамшираси

7.       

Қадамова

Лайло Омонбоевна

-

Қўшкўпир тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.       

Ўроздурдиев

Шокир Қурбонович

-

Қўшкўпир тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Мадаминова

Фазилат Баходировна

-

Қўшкўпир тумани 34-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Матёкубов

Улуғбек Омонович

-

Қўшкўпир тумани 34-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

11.   

Машарипова

Лайло Сапоёзовна

-

Қўшкўпир тумани 34-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

468-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Рўзметов

Отабой Собирович

-

Қўшкўпир тумани 32-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Бойжонова

Зулфия Матяқубовна

-

Қўшкўпир тумани 32-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Рахимов

Зафарбек Бахтиёрович

-

Қўшкўпир тумани 32-сон умумий ўрта таълим мактаби Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи етакчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Шодиева

Муяссар Озодовна

-

Қўшкўпир тумани 32-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлари бўйича директор ўринбосари

5.       

Юсупов

Норимон Хушнудович

-

Қўшкўпир тумани “Бекобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.       

Ишонқулиева

Сумбул

-

Қўшкўпир тумани 23-сон Оилавий Поликлиника хамшираси

7.       

Матқурбонова

Шарофат Сотимовна

-

Қўшкўпир тумани “Бекобод” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

8.       

Ваисов

Шерзод Сотимбоевич

-

Қўшкўпир тумани 32-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.       

Абдуллаева

Қурвоной Юлдашевна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Бекобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Абдуллаев

Мадрахимбой Юлдашевич

-

Қўшкўпир тумани “Бекобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Юсупова

Ёрқиной Хушнудовна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Бекобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

469-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Қиличов

Отаназар Машарипович

-

Қўшкўпир тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Полванов

Саъдулла Машарипович

-

Қўшкўпир тумани “Шихобод” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

 

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Тохиров

Сайфиддин Фахриддин ўғли

-

Қўшкўпир тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

 

4.       

Аширов

Рўзмат Аширович

-

Қўшкўпир туман “Валентин Асадбек” фермер хўжалиги раҳбари

 

5.       

Сапаров

Иззатбек Тиркашович

-

Қўшкўпир тумани 49-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

6.       

Норбоева

Меҳрибон Ражабовна

-

Қўшкўпир тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби котибаси

 

7.       

Одамов

Шерзод Зокир ўғли

-

Қўшкўпир тумани 49-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

8.       

Ярматов

Алимардон Худойназарович

-

Қўшкўпир тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

9.       

Давлетова

Гулшода Шавкатовна

-

Қўшкўпир тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

10.   

Дурдиева

Ўғилжон Отаевна

-

Қўшкўпир тумани 22-сон Оилавий поликлиника хамшараси

 

11.   

Тошметова

Зебунисо Фахриддиновна

-

Қўшкўпир тумани “Шихобод”  маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

 

470-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Абдалязов

Даврон Рустамович

-

Қўшкўпир тумани 26-сои умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Хусаинов

Жуманиёз

-

Қўшкўпир тумани 26-сои умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Исмоилов

Хусниддин Одилбекович

-

Қўшкўпир тумани 26-сои умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Бекназаров

Эгамбой Норбоевич

-

Қўшкўпир тумани “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Сапаров

Амирбек Қадамович

-

Қўшкўпир тумани Бандликка кўмаклашиш маркази ходими

6.       

Оллаберганова

Райхон Исмоиловна

-

Қўшкўпир тумани “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

7.       

Боғбекова

Лола Рўзимовна

-

Қўшкўпир тумани 26-сои умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Бобоев

Йўлдош Холимович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Зарипов

Илхом Рўзматович

-

Қўшкўпир тумани 22-сон Мактабгача таълим муассаси хўжалик ишлари бўйича мудир ўринбосари

10.   

Ғойибова

Анажон Қақаевна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Нурлаева

Юздуз Оллаёровна

-

Қўшкўпир тумани 26-сои умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

471-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Кенжаев

Баҳодир Қадамович

-

Қўшкўпир тумани  “Ошоқ-қалъа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Рўзметов

Бахтиёр Ортиқович

 

Қўшкўпир тумани 27-сон умумий ўрта таълим мактаби диретор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Хайитбоева

Мухаббат Жуманазаровна

-

Қўшкўпир тумани  “Ошоқ-қалъа” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Жуманиёзова

Дилбар Бобожановна

-

Қўшкўпир тумани 27-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Маметов

Рустам Бекчонович

-

Қўшкўпир тумани Бандликка кўмаклашиш маркази ходими

6.       

Ҳасанова

Назокат Бектурдиевна

-

Қўшкўпир тумани 27-сон умумий ўрта таълим мактаби Тил Адабиёт ўқитувчиси

7.       

Жуманиёзов

Равшан Юсупович

-

Қўшкўпир тумани “Ошоқ-қалъа” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.       

Ибрагимова

Дилдора Очиловна

-

Қўшкўпир тумани 22-сон Оилавий поликлиникада ҳамшира

9.       

Рўзметов

 Комил Ражабович

-

Қўшкўпир тумани 27-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Жуманиёзов

Карим Хайитбойевич

-

Қўшкўпир тумани “Ошоқ-қалъа” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

11.   

Рўзметова

Зулхумор Хўжаматовна

-

Қўшкўпир тумани 27-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

472-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Исмоилова

Фароғат Дармоновна

-

Қўшкўпир тумани 28-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Олломов

Хурсандбек  Отабаевич

-

Қўшкўпир тумани 28-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Маткаримов

Йулдош Матёкубович

-

Қўшкўпир тумани 28-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Аббосова

Сайёра Шариповна

-

Қўшкўпир тумани “Фароғат” мактабгача таълим муассаси мудираси

5.       

Болтаев

Равшан Камилович

-

Қўшкўпир туман  “Иттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

6.       

Рўзаков

 Шоназар  Буротович

-

Қўшкўпир тумани 28-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

7.       

Бобоев

Мадрахим Бобоевич

 

-

Пенсияда, Қўшкўпир туман “Иттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

8.       

Ражабова

Насиба Омонбоевна

-

Қўшкўпир туман “Иттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Аширова

Адолат Шихназаровна

-

Қўшкўпир туман “Иттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғинидахусусий тадбиркор

10.   

Ниёзметов

Эркин Собирович

-

Пенсияда, Қўшкўпир туман “Иттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Ғуломов

Отабой

-

Пенсияда, Қўшкўпир туман “Иттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

473-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Қурёзов

Сарварбек Сабиржонович

-

Қўшкўпир тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Сапаева

Зиёда Қадамовна

-

Қўшкўпир тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Давлетова

Озода Юсуповна

-

Қўшкўпир тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Матназаров

Мадиёр  Худойназарович

-

Қўшкўпир тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари

5.       

Ёдгорова

Фарида

-

Қўшкўпир тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

6.       

Оллаберганова

Санобар

-

Қўшкўпир тумани 21-сон Оилавий поликлиника хамшираси

7.       

Ваисов

Ашир Ваисович

-

Қўшкўпир тумани “Адолат” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.       

Эрнафасава

Феруза Махмудовна

-

Қўшкўпир тумани 21-сон Оилавий поликлиника хамшираси

9.       

Божиева

Икболой Отабековна

-

Қўшкўпир тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Давлетова

Феруза Юсуповна

-

Қўшкўпир тумани 23-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Хусаинова

Саётхон Бектурдиевна

-

Қўшкўпир тумани 46-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

474-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Қурёзов

Режаббой Эшчанович

-

Қўшкўпир тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Собиров

Бахтиёр Матёқубович

-

Қўшкўпир тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий-марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Қадамбоев

Ибратбек Иззат ўғли

-

Қўшкўпир тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Юсупов

Комил Тожибоевич

-

Қўшкўпир тумани “Ифтихор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

5.       

Жамолов

Нуржон Жумабоевич

-

Қўшкўпир тумани “Ифтихор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.       

Шокиров

Олланазар Атажанович

-

Қўшкўпир тумани “Ифтихор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.       

Бекчанов

Икром Отамуродович

-

Қўшкўпир тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Нурметов

Олимбой Авазметович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Ифтихор” маҳалла фуқаролар йиғини

9.       

Каримова

Сурайё Аширбоевна

-

Қўшкўпир тумани “Ифтихор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Бекчанов

Фарход Жуманазар ўғли

-

Қўшкўпир тумани 41-сон умумий ўрта таълим мактаби Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи етакчиси

11.   

Рахимова

Рахимпошша Юсуповна

-

Қўшкўпир тумани “Ифтихор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

475-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Бобоёзов

Улуғбек Дўсчонович

-

Қўшкўпир тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Сапоев

Бекзод Фарходович

-

Қўшкўпир тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Исоева

 Нигора Хажиевна

-

Қўшкўпир тумани “Уйғур” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Хажиева

Шодияхон Умар қизи

-

Қўшкўпир тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Қўзиева

 Нафиса Отабек қизи

-

Қўшкўпир тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Исаева

 Зухра Хажиевна

-

Қўшкўпир тумани 21-сон Мактабгача таълим муассаси мудираси

7.       

Ибрагимов

Рўзмат Омонович

-

Қўшкўпир тумани “Уйғур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

8.       

Қурбонбоева

Насиба Қўзибоевна

-

Қўшкўпир туман 21-сон Оилавий поликлиникаси хашшираси

9.       

Салоева

 Дилфуза Рўзимовна

-

Қўшкўпир туман 21-сон Оилавий поликлиникаси хашшираси

10.   

Бобоназаров

Тинчлик Тожибоевич

-

Қўшкўпир тумани 24-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Ражабова

 Ирода Баходировна

-

Қўшкўпир тумани “Ғалаба” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

 

476-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Кенжаев

Озод Мадрахимович

-

Қўшкўпир тумани 47-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Бобожонов

 Сардорбек Одилбек ўғли

-

Қўшкўпир тумани 47-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Султонов

Азамат Омонбоевич

-

Қўшкўпир тумани “Хосиён” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Мадрахимова

Шаҳодат Рустамбековна

-

Қўшкўпир тумани 47-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Эгамов

Шокир Қўшназарович

-

Қўшкўпир тумани “Хосиён” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.       

Аллаберганов

Мурод Отабоевич

-

Қўшкўпир тумани 47-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.       

Ражабова

Дилдора Қобуловна

 

-

Қўшкўпир тумани 47-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Қодиров

Рўзмат Ғойибназарович

-

Қўшкўпир тумани “Полвон ёп” сувдан фойдаланувчилар уюшмасида гидротехниги

9.       

Аширбоева

Раъно Собирбоевна

-

Қўшкўпир тумани 20-сон Оилавий поликлиника шифокори

10.   

Болтаева

Замира Отаевна

-

Қўшкўпир тумани “Хосиён” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Бекёзов

Ибадулла Ибрагимович

-

Қўшкўпир тумани “Хосиён” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

 

477-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Cамандарова

Сохиба Омонбонвна

-

Қўшкўпир тумани 39-сон умумий ўрта таълим мактаби директории

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Мейлиев

 Қурбонбой Рахимбоевич

-

Қўшкўпир тумани 39-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Эшметова

Мақсуда Қурязовна

-

Қўшкўпир тумани 39-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Рахимова

 Нилуфар Машарибовна

-

Қўшкўпир тумани 39-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

5.       

Бакиев

Маматсалой Пирнафасович

-

Пенсияда, маҳалла фаоли

6.       

Сапарбоева

 Шарофат  Рахимбоевна

-

Қўшкўпир тумани “Тагалак” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

7.       

Самандарова

Зилола Аманбоевна

-

Вақтинчалик ишсиз

8.       

Матёкубова

Ойгул

-

Қўшкўпир тумани “Обод” кишлок  врачлик  пункити врачи

9.       

Рахимова

 Шахзода

-

Пенсияда, Қўшкўпир туман  “Хосиён” маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли

10.   

Холметов

Режаббой Қаландарович

-

Пенсияда, маҳалла фаоли

11.   

Аллаберганова

 Нодира Эргашбоевна

-

Қўшкўпир тумани 39-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

478-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Рахимов

 Абдушариф Отабоевич

-

Қўшкўпир тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Рўзметова

Гўзалой Йўлдошбоевна

-

Қўшкўпир тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Хамроев

Рўзимбой Матёқубович

-

Қўшкўпир тумани “Хайрабод” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Рўзметов

Юсуф Матёқубович

-

Қўшкўпир тумани “Хайрабод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Бакиев

Эгамберган Рўзматович

-

Қўшкўпир тумани “Хайрабод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

6.       

Собирова

Хулкар Рустамовна

-

Қўшкўпир туман тиббиёт бирлашмаси хамшираси

7.       

Худайберганова

Барно Тангрибергановна

-

Қўшкўпир тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Рахимов

Отабек Қодирович

-

Қўшкўпир тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.       

Рахимов

Олимбой

-

Қўшкўпир тумани “Хайрабод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Исмаилов

Рустамбой Марксович

-

Қўшкўпир тумани “Хайрабод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Болтаева

Қурвоной Рустамбоевна

-

Қўшкўпир тумани 26-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

479-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Рахимов

Ғойибназар Атабоевич

-

Қўшкўпир тумани 21-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Атаева

Рохат Сапаевна

-

Қўшкўпир тумани 21-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Бекчанова

Дилбар Матсапаевна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Кўназей” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Абдримов

Рўзимбой Матёқубович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Кўназей” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Атабаева

Гуландом Сайилхоновна

-

Қўшкўпир тумани 21-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Матёқубов

Йўлдош Жуманиёзович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Кўназей” маҳалла фуқаролар йиғини маслахатчиси

7.       

Қаландарова

Шоира Самандаровна

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Кўназей” маҳалла фуқаролар йиғини масъул қотиби

8.       

Отожонов

Равшан Ражабович

-

Қўшкўпир тумани “Кўназей” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Авезов

Одилбек Хасанович

-

Қўшкўпир тумани “Кўназей” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Рахимова

Олитиной Баходир қизи

-

Қўшкўпир тумани 21-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Жуманиязова

Шохида Садуллаевна

-

Қўшкўпир тумани 21-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

480-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Матсапаев

 Музаффар Ўрозбоевич

-

Қўшкўпир тумани 48-сон умумий ўрта таълим мактаби директории

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Мадрахимов

Расулбек Болтаевич

-

Қўшкўпир тумани 48-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Ҳакимов

Ҳакимбой Абдушарипович

-

Қўшкўпир тумани 48-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Ортиқов

Улуғбек Назарович

-

Қўшкўпир тумани 17-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Ибадуллаев

Баходир Ахмеджанович

-

Қўшкўпир тумани 48-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Машарипов

Бунёд Камолович

-

Қўшкўпир тумани “Хонобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.       

Сотлиқов

Ихлос Давронбек ўғли

-

Қўшкўпир тумани “Хонобод” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

8.       

Ғоипова

Феруза Қадамбоевна

-

Қўшкўпир тумани 48-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

9.       

Жуманиёзова

Зулайхо Атабоевна

-

Қўшкўпир тумани 17-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Қадамбоева

Малохат Илхом қизи

-

Қўшкўпир тумани “Хонобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Матёқубова

Азиза Қуронбоевна

-

Қўшкўпир туман тиббиёт бирлашмаси хамшираси

 

 

481-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Машарипов

Ражаббой  Жуманиёзович

-

Қўшкўпир тумани 19-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Қурбонбоев

Улуғбек Ахмедович

-

Қўшкўпир тумани 19-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Жуманиёзова

Мархабо Низомовна

-

Қўшкўпир тумани 19-сон умумий ўрта таълим мактаби ходими

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Матназарова

 Гавхар Эркиновна

-

Қўшкўпир тумани “Дурдона” маҳалла фуқаролар йиғини котиби

5.       

Бобожонов

Камоладдин Отабекович

-

Қўшкўпир тумани “Дурдона” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.       

Абдримова

Феруза Матёкубовна

-

Қўшкўпир тумани 28-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячи

7.       

Исаев

 Шахриёр Кенжабой ўғли

-

Қўшкўпир тумани 19-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Эшчонова

Малохат Аминбоевна

-

Қўшкўпир тумани “Хонобод” қишлоқ врачлик пункти хамшира

9.       

Шихов

Шоназар Рўзметович

-

Қўшкўпир тумани 19-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Рўзметова

Шохида Рахимбоевна

-

Қўшкўпир тумани “Дурдона” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

11

Ражабова

Омонгул Умидбековна

-

Қўшкўпир тумани 28-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

482-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Жуманиёзов

Шокир Рўзметович

-

Қўшкўпир тумани 18-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Ибрагимов

 Мардонбек Машарипович

-

Қўшкўпир тумани 18-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Жуманиёзов

Абдурашид Бакдурдиевич

-

Қўшкўпир тумани 18-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Абдиримова

Саломат Оллазаровна

-

Қўшкўпир тумани 18-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Саидова

Гулбаҳор Абдуллаевна

-

Қўшкўпир тумани “Қадрият” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.       

Машарипов

Эргаш Саъдуллаевич

-

Қўшкўпир тумани “Қадрият” маҳалла фукаролар йигини раиси

7.       

Матёқубова

Илмира Қўзибаевна

-

Қўшкўпир тумани “Қўктом” Оилавий поликлиникасиП хамшираси

8.       

Авезова

Норгул  Қадамовна

-

Қўшкўпир тумани “Хонобод” маҳалла фуқаролар йиғини масъул қотиби

9.       

Ибрагимов

Жахонгир Болтаевич

-

Қўшкўпир тумани 44-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Юсупов

Шодлик Қадамбоевич

-

Қўшкўпир тумани 18-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Ибрагимов

Шодлик Дурдиевич

-

Қўшкўпир тумани “Қадрият” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

483-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Абдушарипова

Дилором Хусиновна

-

Қўшкўпир тумани 44-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Султонов

Бахтиёр Қуранбоевич

-

Қўшкўпир тумани 44-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Қурёзов

Мушарраф Жалоладдинович

-

Қўшкўпир тумани 44-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Нуржанов

Батир Жуманазарович

-

Қўшкўпир тумани “Кўктом” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Жуманиёзов

Фуркат  Равшанбекович

-

Қўшкўпир тумани 44-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

6.       

Жуманиёзов

Машариф Рахимбоевич

-

Қўшкўпир тумани “Кўктом” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

7.       

Жуманиязова

Ўғилжон Матёқубовна

-

Қўшкўпир тумани “Кўктом” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котибаси

8.       

Хўжаева

Моможон Нариновна

-

Қўшкўпир тумани “Кўктом” маҳалла фуқаролар йиғини маҳалла фаоли

9.       

Сапарбоева

Насиба Исмаиловна

-

Қўшкўпир тумани “Кўктом” қишлоқ врачлик пункти хамшираси

10.   

Хўжаева

Зулфия Искандаровна

-

Қўшкўпир тумани “Кўктом” қишлоқ врачлик пункти шифокори

11.   

Рўзметов

Жўрабек Қодирберганович

-

Қўшкўпир тумани 44-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

 

 

 

484-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Отаев

 Озод Ибрахимович

-

Қўшкўпир тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Саидов

Худайназар Бобожонович

-

Қўшкўпир тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Хасанов

Нодирбек Мақсудбекович

-

Қўшкўпир тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Давлетова

Кумушой Матяқубовна

-

Қўшкўпир тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Матчонова

Замира Матяқубовна

-

Қўшкўпир тумани “Полвон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

6.       

Қодиров

Султобой Қодирович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Полвон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.       

Давлетова

Гўзалой

-

Қўшкўпир тумани Хадра қишлоқ врачлик пункти хамшираси

8.       

Саидмахмудова

 Амбаржон Салоевна

-

Қўшкўпир тумани “Полвон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Садуллаев

Валижон Ғайратович

-

Қўшкўпир тумани 15-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Абдикодирова

Нигора Атаназаровна

-

Қўшкўпир тумани Хадра қишлоқ врачлик пункти хамшираси

11.   

Абдуллаев

Абдушариф

-

Қўшкўпир тумани “Полвон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

485-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Полвонов

 Ражаббой Юлдашевич

-

Қўшкўпир тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Оллаёров

Матчан Абдулласвич

-

Қўшкўпир тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Хасанова

Моможон Ражабовна

-

Қўшкўпир тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлари бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Кенжаева

Мархабо Бойназаровна

-

Қўшкўпир тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Маткаримов

Рўзмат Ражабович

-

Қўшкўпир туман тиббиёт бирлашмаси тиш даволовчи шифокори

6.       

Абдуллаев

Хайрулло Саьдуллаевич

-

Қўшкўпир тумани “Мадад” фермер хўжалиги хисобчиси

7.       

Матниёзов

Ихтиёр Бахтиёрович

-

Қўшкўпир тумани 14-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Саидов

 Бахтиёр Хўжааевич

-

Қўшкўпир тумани 36-сон Мактабгача таълим муассаси хўжалик ишлари бўйича мудир ўринбосари

9.       

Абдиримов

 Каримберган Мадиримович

-

Қўшкўпир телекомуникациялар боғламаси ходими

10.   

Бекчанов

Қудрат Комилжонивич

-

Қўшкўпир туман Халк Банки мутахассиси

11.   

Бекчанов

 Юсупбой Рўзматович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Ўрта қишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

 

 

486-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Юсупов

 Юсуфбой Усмонович

-

Қўшкўпир тумани 37-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлари бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Матёқубова

Озода Бойназаровна

-

Қўшкўпир тумани 37-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Болтаев

Телмон Шухратович

-

Қўшкўпир тумани 37-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Саидов

Хушнуд Худайназарович

-

Қўшкўпир тумани 37-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Матназарова

Азиза Қудрат қизи

-

Қўшкўпир туман ”Незахос” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

6.       

Ражабова

Зевар Собировна

-

Қўшкўпир тумани 17-сон Оилавий поликлиника хамшираси

7.       

Матниёзов

Султонбой Сапарбоевич

-

Қўшкўпир туман ”Незахос” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

8.       

Оллаберганова

Шарофат Абдуллаевна

-

Қўшкўпир туман ”Незахос” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Оллаберганова

Омонжон Бактурдиевна

-

Қўшкўпир тумани 32-сон Мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

10.   

Худайберганова

Муқаддас Ражаббоевна

-

Қўшкўпир тумани 32-сон Мактабгача таълим муассаси мудираси

11.   

Султонов

Хамробек Матназарович

-

Қўшкўпир тумани 37-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

487-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Қодиров

Олимбой Отаназарович

-

Қўшкўпир тумани 12-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Назарова

Мархабо Бозарбаевна

-

Қўшкўпир тумани 12-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Жуманиёзов

Равшанбек Собирович

-

Қўшкўпир тумани 12-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Каримов

Равшан Эгамберганович

-

Қўшкўпир тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини маъсул котиби

5.       

Бойжонов

Мухаммад Султонович

-

Қўшкўпир тумани “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

6.       

Жуманиёзов

Наврўз Кўпалович

-

Қўшкўпир тумани 12-сон умумий ўрта таълим мактаби Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи етакчиси

7.       

Аллақулиева

Гулсара Ибрагимовна

-

Қўшкўпир тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.       

Хайитова

 Иззатой Матёқубовна

-

Қўшкўпир тумани 12-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.       

Махмудова

 Қувончой Қўзибоевна

-

Қўшкўпир тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Отажонова

 Сумбул Рўзметовна

-

Қўшкўпир тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

11.   

Хўжаева

Аноргул Қўшназаровна

-

Қўшкўпир тумани 38-сон Мактабгача таълим муассаси мудираси

 

 

488-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1

Юсупов

 Хамид Зарипович

-

Қўшкўпир тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи етакчиси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2

Рахимов

Улуғбек Рўзматович

-

Қўшкўпир тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3

Яқубова

 Рохатой Махмудовна

-

Қўшкўпир тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4

Мадримова

Ленинза Бахтиёровна

-

Қўшкўпир тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

5

Матчонов

Бахтиёр Рўзматович

-

Қўшкўпир тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

6

Матчонов

Оллоёр Рўзматович

-

Қўшкўпир тумани 15-сон Оилавий поликлиника шифокори

7

Матсапаева

Муяссар Ачиловна

-

Қўшкўпир тумани 39-сон Мактабгача таълим муассаси мудираси

8

Шерова

Умида Қурёзовна

-

Қўшкўпир тумани 15-сон Оилавий полклиника катта хамшираси

9

Рўзметова

Наргиз Бакпўлатовна

-

Қўшкўпир тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10

Яхшимуродов

Даданазар Полвонназирович

-

Қўшкўпир тумани 13-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11

Султонова

Розия Оллабергановна

-

Қўшкўпир тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

489-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Каримов

Оллаберди Дўсчанович

-

Қўшкўпир тумани 11-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Пирназаров

Омонбой Қадамович

-

Қўшкўпир тумани 11-сон умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Ибадуллаева

Фазилат Обдуллаевна

-

Қўшкўпир тумани 11-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Тангриберганов

Неъматжон Матюсупович

-

Қўшкўпир тумани “Кенагас” маҳалласи, вақтинчалик ишсиз

5.       

Ёвбосарова

Ширин

-

Қўшкўпир тумани 16-сон Оилавий поликлиника  хамшираси

6.       

Қурёзов

Қуранбой Жуманиёзович

-

Қўшкўпир тумани “Кенагас” маҳалла фуқаролар йиғини маҳалла фаоли

7.       

Ходжаёзов

Умидбек

Комилжонович

-

Қўшкўпир тумани “Кенагас” маҳалла фуқаролар йиғини маҳалла фаоли

8.       

Жуманиёзов

Иззатбек Давронович

-

Қўшкўпир тумани “Кенагас” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

9.       

Абдуллаева

 Интизор Куранбоевна

-

Қўшкўпир тумани 11-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлари бўйича директор ўринбосари

10.   

Бекчанов

Анвар Эркинбоевич

-

“Қўшкўпир қишлоқ хўжалик” касб-хунар коллежи ўқитувчиси

11.   

Жобборова

 Нафиса жуманазаровна

-

Қўшкўпир тумани 11-сон умумий ўрта таълим мактаби рухшуноси

 

490-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Бобожонова

Иқболой Қўзибоевна

-

Қўшкўпир тумани 10-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Болтаева

Илмира Хударгановна

-

Қўшкўпир тумани 10-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Қурбонбоева

Зебо Сапаевна

-

Қўшкўпир тумани “Қоромон” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Яқубова

Мамаджон Эгамовна

-

“Қўшкўпир қишлоқ хўжалик” касб-хунар коллежи ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари

5.       

Қурбонбоева

Инобат Сапаевна

-

Қўшкўпир тумани 10-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Тожиева

Гулзода Рахимбоевна

-

Қўшкўпир тумани 10-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.       

Хусаинова

Ўғилжон Жуманиёзовна

-

Қўшкўпир  тумани 16-сон Оилавий поликлиника хамшираси

8.       

Бобожонов

Камол Қўзибоевич

-

Қўшкўпир тумани “Қоромон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Болтаев

Ғаффор Ўринбоевич

-

Қўшкўпир тумани “Қоромон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Матёкубов

Мавлон Олимбой ўғли

-

“Қўшкўпир қишлоқ хўжалик” касб-хунар коллежи ўқитувчиси

11.   

Машарипов

Баходир Раззақберганович

-

Қўшкўпир тумани “Қоромон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

 

 

491-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Бобожонова

Фотима Иноятовна

-

Қўшкўпир тумани 9-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Ибрагимова

Нилуфар  Эргашевна

-

Қўшкўпир тумани “Довуд” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Бобожонова

 Навбахор Отабоевна

-

Қўшкўпир тумани 9-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Матёкубов

Машарип Ражабович

-

Қўшкўпир тумани “Довуд” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Бобожонова

Анабиби Саидабдуллаевна

-

Қўшкўпир тумани Кенагас қишлоқ врачлик пункти мудири

6.       

Рахимов

Яшнарбек Рўзметович

-

Қўшкўпир тумани “Довуд” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.       

Нуруллаева

Мархобо Омонбоевна

-

Қўшкўпир тумани 9-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

8.       

Матчонов

Матмурод Шомуратович

-

Қўшкўпир тумани “Довуд” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Матёкубова

Дармонжон Ражаббоевна

-

Қўшкўпир тумани 9-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

10.   

Одамбоев

Махмуджон Мақсудбек ўғли

-

Қўшкўпир тумани 9-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Болтаев

Хамрозбек Бахтиёрович

-

Қўшкўпир тумани 36-сон Мактабгача таълим муассаси мусика ўқитувчиси

 

 

492-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Раззақов

Акбар Рахмонович

-

Қўшкупир туман 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Хўжаев

Жўрабек Искандарович

-

Қўшкўпир туман 3-сон умумий ўрта таълим  мактаби маънавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Хўжаева

Кундуз Эркиновна

-

Қўшкўпир тумани  “Баратлар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Қўчқаров

Элёр Мадаминович

-

Қўшкўпир тумани 50-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Шерметова

Саломат Давлатовна

-

Қўшкўпир тумани 40-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

6.       

Болтаев

Отабек Яхшимович

-

Қўшкўпир тумани  “Баратлар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

7.       

Исмоилова

Саломат

-

Қўшкўпир туман “Баратлар” қишлоқ врачликлик  пункти  ҳамшираси

8.       

Абдукаримов

Одилбек Қўзибоевич

-

Қўшкўпир тумани 50-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.       

Каримов

Ҳожибой Эгамович

-

Қўшкўпир тумани  “Баратлар” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

10.   

Матқурбонова

Севара Оллабергановна

-

Қўшкупир туман 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Машарипов

Шодлик Бекмаматович

-

Қўшкупир туман 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

 

493-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Авезов

Ўктам Хусинович

-

“Қўшкўпир транспорт” касб-хунар коллежи касбий таълим бўйича директор ўринбосари

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Собирова

 Мохитабон Мақсуд қизи

-

“Қўшкўпир транспорт” касб-хунар коллежи Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи етакчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Кенжаева

Рисолат Отомуратовна

-

“Қўшкўпир транспорт” касб-хунар коллежи бўлим бошлиғи

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Аллаберганова

Барно Бектурдиевна

-

Қўшкўпир тумани “Араблар” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

5.       

Хўжаева

Комила Қадамовна

-

Қўшкўпир тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

6.       

Бекязова

Саида Султонбоевна

-

Қўшкўпир тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

7.       

Майлиева

 Шахноза Илхомбой қизи

-

“Қўшкўпир транспорт” касб-хунар коллежи котибаси

8.       

Рўзимов

Фарход Омонович

-

Қўшкўпир тумани “Араблар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

9.       

Авезова

Муқаддас Эгамбергановна

-

“Қўшкўпир транспорт” касб-хунар ахбарот ресурс маркази ходими

10.   

Рўзметова

Бахор Давлатбаевна

-

Қўшкўпир тумани 50-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Йўлдошов

Хамро Садуллаевич

-

Қўшкўпир тумани 3-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

 

494-Ёпиқ сайлов участкаси.

 

495-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Матқурбонов

Митхун Отаназарович

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Саидов

Баходир Жумабоевич

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Пирнафасова

 Анвара Исмоиловна

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Ахмедова

Лайло Комиловна

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

5.       

Ортиқова

Гулнора Эшонқулиевна

-

Қўшкўпир тумани 45-сон умумий ўрта таълим мактаби котибаси

6.       

Собиров

Қувондиқ Маматсапаевич

-

Қўшкўпир тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

7.       

Машарипова

Рохила Мадримовна

-

Қўшкўпир тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

8.       

Давлетова

Шахноза Шакировна

-

Қўшкўпир тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби котибаси

9.       

Аллаберганова

 Гулшайдо Қадамовна

-

Қўшкўпир тумани 31-сон умумий ўрта таълим мактаби котибаси

10.   

Отажонова

Гулистон Ибодуллаевна

-

Қўшкўпир тумани халқ таълими бўлими ходими

11.   

Қурбонбоев

Мақсуд Режаббоевич

-

Қўшкўпир тумани халқ таълими бўлими ходими

 

 

496-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Матякубова

Гулбахор Ахмедовна

-

Қўшкўпир тумани 22-сон Оилавий поликлиника мудираси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Отаева

Зулхумор Исмаиловна

-

Қўшкўпир тумани 22-сон Оилавий поликлиника хамшираси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Ҳусиновна

Жахнагул Рахмановна

-

Қўшкўпир тумани 22-сон Оилавий поликлиника хамшираси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Отаева

Ойша Рустамовона

-

Қўшкўпир тумани 22-сон Оилавий поликлиника хамшираси

5.       

Шохиева

Шохноза Олланазар қизи

-

Қўшкўпир тумани “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғинида хусусий тадбиркор

6.       

Шихов

Гулпари Олимбой қизи

-

Қўшкўпир тумани “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғинида хусусий тадбиркор

7.       

Рахимов

Қудрат Оллимбой ўғли

-

Қўшкўпир тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи етакчиси

8.       

Рахимов

Шерзод Хомитжон ўғли

-

Қўшкўпир тумани 29-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

9.       

Отожонов

Мардон Матякубович

-

Қўшкўпир тумани 26-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

 

497-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Пиров

Сирожиддин Жўшибберганович

-

Қўшкўпир тумани 40-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Қаландаров

Нормат

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Ошоқ қалъа” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Буротов

Рашид Бекчанович

-

Қўшкўпир Октарбанд касб-хунар коллежида ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Полвонов

Жуманазар Ражабович

-

Пенсияда, Қўшкўпир тумани “Ошоқ қалъа” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

5.       

Ахмедова

Дилдора Бахтиёровна

-

Қўшкўпир тумани “Ошоқ қалъа” маҳалла фуқаролар йиғинида якка тадбиркор

6.       

Отожонова

Нукулжон Озодовна

-

Қўшкўпир тумани Маданият марказида тўгарак рахбари

7.       

Панаева

Рўзагул Худайбергановна

-

Қўшкўпир тумани “Ошоқ қалъа” маҳалласи, хусусий тадбиркор (тикувчилик)

8.       

Хасанов

Пулат Рузматович

-

Қўшкўпир тумани “Ошоқ қалъа” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Хўжаева

Шохида Эркиновна

-

Қўшкўпир тумани “Ошоқ қалъа” маҳалласи, хусусий тадбиркор (паррандачилик)

10.   

Буротов

 Хуршид Рашид ўғли

-

Қўшкўпир тумани 40-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

11.   

Давлетов

Шавкат Отажонович

-

Қўшкўпир тумани 27-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

 

 

498-участка сайлов комиссияси аъзолигига номзодлар

Участка сайлов комиссияси раислигига:

1.       

Матёкубова

Диларам Каландаровна

-

Қўшкўпир туман 19-сон Оилавий поликлиника мудираси

Участка сайлов комиссияси раиси ўринбосарлигига:

2.       

Юсупов

Ўктамбой Қадамович

-

Қўшкўпир тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Участка сайлов комиссияси котиблигига:

3.       

Аминова

Гуландом Каримовна

-

Қўшкўпир тумани 26-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

Участка сайлов комиссияси аъзолигига:

4.       

Худайберганова

 Дилрабо  Қодирбергановна

-

Қўшкўпир туман 19-сон Оилавий поликлиника хамшираси

5.       

Қўшокова

Рейимпошша Собировна

-

Қўшкўпир туман 19-сон Оилавий поликлиника хамшираси

6.       

Бобожонова

Ниёзжон Искандарбековна

-

Қўшкўпир тумани 20-сон умумий ўрта таълим мактаби маънавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари

7.       

Жуманиёзов

Жуманазар Рузматович

-

Қўшкўпир тумани “Хайрабод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

8.       

Собиров

Оллашукур Ободович

-

Қўшкўпир тумани “Хайрабод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

9.       

Абдримов

Умидбек Полвонназирович

-

Қўшкўпир туман 19-сон Оилавий поликлиника хамшираси

 

  1. Участка сайлов комиссиялари таркиби, жойлашган манзили ва уларнинг телефон рақамлари кўрсатилган маълумотлар маҳаллий матбуотда эълон қилинсин.

            4.Ушбу қарор Ўзбекистон Республикаси Марказий сайлов комиссиясига юборилсин.

  1. Мазкур қарорнинг бажарилишини назорат қилиш округ сайлов комиссияси Раиси:нинг ўринбосари М.Аннамуротова зиммасига юклатилсин.

 

 

            124-Қўшкўпир округ сайлов

комиссияси раиси:                                                            Й.Отаназаров