ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ ТУМАН КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ САЙЛОВ ОКРУГЛАРИНИ ТУЗИШ ТЎҒРИСИДА

 

Ўзбекистон Республикасининг Сайлов кодекси 9 ва 20-моддалари, фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари таклифларига мувофиқ хамда сайловчилар учун сайлов кунида овоз беришлари учун мумкин қадар қулайликлар яратиш  мақсадида, сайлов округларини ташкил этишда маҳаллаларнинг ҳудудий жойлашувини инобатга олган ҳолда, халқ депутатлари туман Кенгашига сайлов ўтказувчи  туман сайлов комиссияси

 

Қ А Р О Р   Қ И Л А Д И:

  1. Халқ депутатлари туман Кенгашига сайлов ўтказувчи туман сайлов комиссиясининг 2019 йил 7 октябрдаги 9 –сонли қарори билан халқ депутатлари туман Кенгашига сайлов ўтказувчи сайлов округлари миқдори 30 та этиб белгиланганлиги инобатга олинсин. 
  2. Сайлов ўтказувчи сайлов округларининг сони ва чегаралари ҳудуддаги фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органларидан, сайловчилар сони, ҳудуд ва бошқа маҳаллий шароитлардан келиб чиққан ҳолда қуйидагича тартибда қайта тузилсин:

 

 

1-Кўшкўпир округ сайлов комиссияси

 

 

Раиси: Артиқова Наргиза Пўлатовна

-

Тумандаги 2-сон мактабда ўқитувчиси

 

 

 Раис ўринбосари: Рўзметова   Марҳабо Сапаязовна

-

Тумандаги 2-сон мактаб директори ўринбосари

Котиб

3.

Бекчанов Мурод Пўлатович

-

Тумандаги 2-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Барзиев Дониёр Сапарбоевич

-

 Тумандаги 2-сон мактабда ўқитувчи

5.

Қадамов Санжар Икромович

-

 Тумандаги «Гулзор» маҳалласи раиси

6.

Исмоилова Ойимжон Ўриновна

-

Маҳалла  фаоли

7.

Эшметов Рустам

-

Маҳалла  фаоли

8.

Исмоилов Ортиқ Ўринович

-

Маҳалла  фаоли

9.

Боғбекова Тўхтажон Абдуллариповна

-

Маҳалла  фаоли

 

 

 

2-Мустақиллик округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Жаббаров Бекзад Парҳодович

-

Тумандаги 1-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Дўсманова Шахноза Кенжабоевна

-

Тумандаги 3-сон мактабгача таълим муассаси мудираси

Котиб

3.

Каримов Ислом Қурвондурдиевич

-

Тумандаги 1-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Саъдуллаев Бунёдбек Қудратбек ўғли

-

Тумандаги 1-сон мактаб психологи

5.

Хафизов Бекзод Аминбоевич

-

Тумандаги 1-сон мактабда ўқитувчи

6.

Сайфиддинова Роза Матёқубовна

-

Тумандаги 3-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

7.

Эшчанова Гуллола Пўлатбоевна

-

 Тумандаги 3-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

8.

Болтаева Бакпошша Холлиевна

-

Тумандаги 3-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

9.

Машарипова  Анабиби Исмоиловна

-

Маҳалла  фаоли

 

 

Раиси

 

1.

Ибрагимов Озод Пирнафасович

-

  Тумандаги “Боҳористон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Раис ўринбосари

 

2.

Тожиева Шакаржон Шомуротовна

-

Тумандаги 25-сон мактаб психологи

 

Котиб

 

3.

Рахимова Насиба Отажоновна

-

Тумандаги 25-сон мактаб котибаси

Аъзолари

 

4.

Абдуллаева Марям Султоновна

-

Тумандаги 25-сон мактабда ўқитувчи

5.

Қабулов Рустам Душамович

-

Якка тадбиркор (савдо-сотиқ)                    

6.

Кенжаева Шахноза Рўзметовна

-

Маҳалла фаоли

7.

Собиров Ўктамбой Қличович

-

Тумандаги 25-сон мактаб психологи

8.

Отажонов Султанбой Кодирович

-

Маҳалла фаоли

9.

Хаитбоева Зулхумор Маткурбоновна

-

Маҳалла фаоли

3-Янги-ёп округ сайлов комиссияси

 

4-Пахтакор округ сайлов комиссияси

Раиси

1

Жумамуратов Омонгалди Тураевич

-

Тумандаги 10-сон мусиқа мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2

Аллаберганов Равшан Давлатович

-

Тумандаги 10-сон мусиқа мактабда ўқитувчи

Котиб

3

Атажонова Дилфуза Комилжоновна

-

Тумандаги 10-сон мусиқа мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4

Жуманиёзова Олтиной Бектурдиевна

-

Тумандаги 5-сон мактабда ўқитувчи

5

Бойжиева Нодира Атабоевна

-

Тумандаги 5-сон мактабда ўқитувчи

6

Ибодуллаева Зинатжон Хайитовна

-

Тумандаги 5-сон мактабда ўқитувчи

7

Ерметова Дилноза Полванназировна

-

Тумандаги 5-сон мактабда ўқитувчи

8

Ганжаев Жўрабек Норимбоевич

-

Тумандаги 10-сон мусиқа мактабда ўқитувчи

9

Атабеков Умирбек Атаханович

 

Маданият бўлими рахбари

 

5-Янгилик округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Яқубова Зумрад Саъдуллаевна

-

Тумандаги 4-сон мактаби директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Абдуллаев Бахтиёр Давлетович

-

Туман тиббиёт бирлашмаси раҳбари ўринбосари

Котиб

3.

Жуманиёзова Малика Назарбоевна

-

Тумандаги 4-сон мактаби ўқитувчиси

Аъзолари

4.

Матёқубов Ботир Шарифбой ўғли

-

Тумандаги 4-сон мактаби ўқитувчиси

5.

Хасанов Озод  Шавкатович

-

Тумандаги 4-мактаб ўқитувчи

6.

Қурбонбоева Муяссар Ўринбоевна

-

Маҳалла фаоли

7.

Собирова Қумри Рахимовна

-

Маҳалла фаоли

8.

Жуматова Тарбия  Атаевна

-

Маҳалла фаоли

9.

Душамов Суннатулла Тўйлибоевич 

-

Агро кимёда ишчи

 

6-Айранкўл округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Бобожонов Худайберган Собурович

-

Тумандаги 6-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Маттиева Ўғилжон Болтабоевна

-

Тумандаги 6-сон мактаб директори ўринбосари

Котиб

3.

Аллаберганов Дониёр Рахимович

-

Тумандаги 6- сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Атамуротов Жасур Йўлдошович

-

Тумандаги 6-мактабда ўқитувчи

5.

Менгнарова Гулзебо Поёнқуловна

-

Тумандаги 6-мактабда ўкитувчи

6.

Рўзметова Шахло Юсуфбоевна

-

Тумандаги 8-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

7.

Матяқубова Махбира Темуровна

-

Тумандаги Айронкўл оилавий поликлиникада хамшира

8.

Тиллабоев  Зафарбек Ахмедович

-

Маҳалла  фаоли

9.

Собуров Дилшод Худойберган ўғли

-

Маҳалла  фаоли

 

 

7-Бўрлок округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Болтаев  Машариф Абдуллаевич

-

Тумандаги 36-сон мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2.

Каримова Озода Рахимовна

-

Тумандаги 36-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Отажонова Махфуза Нарматовна

-

Қўшкўпир тумани 36-сон мактаб директор ўринбосари

Аъзолари

4.

Матёкубов Сафармурод

-

Махалла  фаоли

5.

Каримов Одилбек Машарипович

-

Махалла  фаоли

6.

Хўжаниёзов Шомурод  Қурбонбоевич

-

Махалла  фаоли

7.

Халлиев Отамурод Жумабоевич

-

 

Тумандаги 24-сон оилавий поликлиникада умумий амалиёт шифокори

8.

Рузметова Қундуз Бахадировна

-

Тумандаги 36-сон мактабда ўқитувчи

9.

Қутлимуротова Рузикажон

-

Маҳалла  фаоли

 

8-Ўзбекёп округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Абдиев Рустам Рахимович

-

Тумандаги 35-сон мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2.

Ислямов Айдер Серверович

-

Тумандаги 35-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Худойберганова Сайёра Каримбоевна

-

Тумандаги 35-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Абдуллаев Шукурулло Абдримович

-

Маҳалла фаоли

5.

Искандаров Рўзимбой Юсупович

-

Маҳалла фаоли

6.

Рўзимов Зериббой Равшонбекўғли

-

Тумандаги 35-сон мактабда ўқитувчи

7.

Шерметова Моҳира Собировна

-

Тумандаги 24-сон оилавий поликлиникада ҳамшира

8.

Қурбонова Дилафруз Озодовна

-

Тумандаги 24-сон оилавий поликлиникада шифокор

9.

Раматова Инобат Отабоевна

-

Туман тиббиёт бирлашмаси ходими

 

9- Илгалди округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Бобожонов Очил Мусаевич

-

Тумандаги 33-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Ражабова Лайло Комиловна

-

Тумандаги 33-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Собирова Роза Эркиновна

-

Тумандаги 31-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Сайидова  Гулбохор Собировна

-

Тумандаги 31-сон мактабда ўқитувчи

5.

Рузметов Бекзод Шавкатбоевич

-

Тумандаги 31-сон мактабда ўқитувчи

6.

Кушназаров Дастонбек Эгамович

-

Тумандаги 31-сон мактабда ўқитувчи

7.

Сафардурдиев Руслон Йўлдошевич

-

Тумандаги 33-сон мактабда ўқитувчи

8.

Оллоберганова Нодира Йулдошбоевна

-

“Мехнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котибаси

9.

Жобборов Элёр Оллоберганович

-

 

Тумандаги 33-мактаб директори ўринбосари

 

10-Ғозовот округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Пирнафасов Руслон Сафаевич

-

 

Тумандаги 30-сон мактаби директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Рузметов Максад Максуд ўғли

-

Тумандаги 30-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Оллакова Онамай Садуллаевна

-

Тумандаги 30-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Саидова Шохиста Отабоевна

-

Тумандаги 30-сон мактабда ўқитувчи

5.

Пирнафасов Равшан Сафаевич

-

Тумандаги 34-сон мактабда ўқитувчи

6.

Махмудов Хасанбой

-

Маҳалла фаоли

7.

Пиржонова Санамжон

-

Маҳалла фаоли

8.

Матсапаева Шоира Йўлдашевна

-

Тумандаги 34-сон мактабда ўқитувчи

9.

Назарова Сапаргул Жумабоевна

-

Тумандаги 34-сон мактабда ўқитувчи

 

11-Ок-ёп округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Хушнутов Темур Норимонович

-

 

Тумандаги 32-сон мактаб директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Абдуллаева Хуррият Шарифбоевна

-

Тумандаги 32-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Оллоберганова Зумрад Ражвбовна

-

Тумандаги 32-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Ғайратова Турсуной Шухратовна

-

Тумандаги 32-сон мактабда ўқитувчи

5.

Xўжаев Жавлон Давронович

-

Якка тадбиркор (савдо сотиқ)

6.

Қўшақова Дилрабо Эгамбергановна

-

Маҳалла фаоли

7.

Қаландарова Дилрабо Жумабоевна

-

Маҳалла фаоли

8.

Матназаров Қурбонназир Аширович

-

Маҳалла фаоли

9.

Жуманиёзов Дурдибой Қўзиевич

-

Маҳалла фаоли

 

12-Ших округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Норметова Сайёра Жонибековна

-

Тумандаги Шихобод  маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раис ўринбосари

2.

Отаева Зумрад Рустамовна

-

Тумандаги 29-сон мактаби ўқитувчиси

Котиб

3.

Ражапов Давлатбой Сатимович

-

Тумандаги 29-сон мактаби ўқитувчиси

 

Аъзолари

4.

Ахмедов Ахмад Шарипович

-

Маҳалла фаоли

5.

Шержиев Бектурди Жумаевич

-

Туман Мелиорация бўлими бош мухандиси

6.

Дурдиева Олтиной Отаевна

-

Тумандаги 22-сон мактабгача таълим мудираси

7.

Боғбекова Барно Рўзматовна

-

Тумандаги 29-сон мактаб ўқитувчиси

8.

Каримова Гўзал Қурбонбоевна

-

Тумандаги 29-сон мактаб ўқитувчиси

9.

Юсупов Бектурди Отаевич

-

Маҳалла фаоли

 

13-Боғзор округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Қарриев Фахриддин Отабоевич

-

Тумандаги 49- сон мактаб директори

Раис ўринбосари

2.

Назарова Шахноза Аширбоевна

-

Тумандаги 26- сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Авезов Хикмат Кенжаевич

-

Тумандаги 26- сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Болтаева Интизор Хўсиновна

-

Тумандаги 49- сон мактабда ўқитувчи

5.

Оллаберганова Муножат Маркисовна

-

Тумандаги 49- сон мактабда ўқитувчи

6.

Сапаров Иззат Тиркашович

-

Тумандаги 49- сон мактабда ўқитувчи

7.

Казаков Бектурди Ибодуллаевич

-

Тумандаги “Ёшлик” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

8.

Ибадуллаева Рохатой Саъдуллаевна

-

Тумандаги “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

9.

Оллаберганов Ўктам Давлатназарович

-

Махалла фаоли

 

14-Иттифок округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Хужаниязова Сопоргул  Машариповна

-

Тумандаги 27-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Бобожонова Умида Бектурдиевна

-

Тумандаги 27-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Сардорова Махфуза Марамовна

-

Тумандаги 27- сон мактаб котибаси

Аъзолари

4.

Болтаев Эргаш Шарипович

-

Тумандаги 27-сон мактабда ўқитувчи

5.

Курёзов Содикжон Комилович

-

Тумандаги 40-сон мактабда ўқитувчи

6.

Ахмедов Бактурди Отаевич

-

Қўшкўпир туман газ корхонасида назоратчи

7.

Пиров Нураддин Азизаддинович

-

Тумандаги 40-сон мактаб директор ўринбосари

8.

Рўзметова Лайло Хамза қизи

-

Тумандаги 40-сон мактабда ўқитувчи

9.

Давлетов Миршараф Шавкатович

-

Тумандаги 40-сон мактабда ўқитувчи

 

 

 

15-Юкори қальа округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Солиров Жасур Султонович

-

Тумандаги 28-сон мактаб директори

Раис ўринбосари

2.

Матёкубов Бектурди Машарипович

-

Тумандаги 28-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Мадаминов Қудрат Комилович

-

Тумандаги 28-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Гуломова Гулнора Жуманазаровна

-

Маҳалла фаоли

5.

Сабиров Худайберган Отабаевич

-

Маҳалла фаоли

6.

Матёкубова Хожарбиби Идировна

-

Оилавий поликлиникада шифокор

7.

Жуманиёзов Темур Комилович

-

Окдарбанд Коллежда директор ўринбосари

8.

Матрасулова Мукаддас Искандаровна

-

Тумандаги 28-сон мактабда ўқитувчи

9.

Қурбонбоева Феруза Рахимовна

-

Тумандаги 28-сон мактабда ўқитувчи

 

 

16-Ўртаёп округ сайлов комиссияси

 

Раиси

1

Рахимова Фарида Махмудовна

-

Тумандаги 21-сон Оилавий поликлиникаси мудираси

Раис ўринбосари

2

Тиллаев Рустам Хажиевич

-

Тумандаги 46-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3

Ибрагимова Тўтижон Каримбоевна

-

Тумандаги 23-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4

Ваисов Ашир Ваисович

-

Маҳалла фаоли

5

Кўшакова Дилорам Эгамбергановна

-

Тумандаги 46-сон мактабда ўқитувчи

6

Собирова Шохиста Матёқубовна

-

Тумандаги 21-сон Оилавий поликлиникаси хамшираси

7

Матёқубов Сапорбой Комилович

-

Тумандаги 41-сон мактабда ўқитувчи

8

Матёқубова Шахноза Бектурдиевна

-

Тумандаги 23-сон мактабда ўқитувчи

9

Кадирова Дилноза Давроновна

-

Тумандаги 23-сон мактабда ўқитувчи

 

 

17-Уйғур округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Бажиев Тохирбек Отабоевич

-

Тумандаги 24-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Хўжаев Ўлмас Азимбоевич

-

Тумандаги 24-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Абдурахмонов Қахромон Пўлатович

-

Тумандаги 24-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Нурлаев Оллаёр Абдурахмонович

-

Тумандаги “Ғалаба” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

5.

Норбоева Умида Озодовна

-

Тумандаги 24-сон мактабда ўқитувчи

6.

Хўжаев Лутфулла Рахимович

-

Маҳалла фаоли

7.

Қодирова Юлдуз Отажон қизи

-

Тумандаги 21-сон Ойлавий поликлиникада хамшира

8.

Шомуротова Анажон Собировна

-

Тумандаги 21-сон Ойлавий поликлиникада хамшира

9.

Қаландарова Зарафшон Мухаммадовна

-

Хусусий тадбиркор (паррандачилик)

 

18-Хосиён округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Абдураззоқов Султонназир Ботирбоевич

-

Тумандаги 47-мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Авазметова Султонпошша

-

Тумандаги Хосиён маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Котиб

3.

Ботиров Шавкат Жонибекович

-

Тумандаги 47-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Хўжаева Холида Сапабоевна

-

Якка тадбиркор (савдо-сотиқ)

5.

Нурметова Севара Озодовна

-

Тумандаги 47- сон мактабда ўқитувчи

6.

Матмуродова Сафаргул Содиқовна

-

Маҳалла фаоли

7.

Қутлимуратов Парход Йўлдошевич

-

Тумандаги 47- сон мактабда ўқитувчи

8.

Худаков Давлатёр Қодирович

-

Маҳалла фаоли

9.

Отабоев Юсуфбой Қуронбоевич

-

Маҳалла фаоли

 

 

19-Тагалик округ сайлов комиссияси

 

Раиси

1.

Сапаев Матёқуб Матчанович

-

Тумандаги 39-сон мактаб директор ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Машарипов Жумёз  Садуллаевич

-

Тумандаги 39-сон  мактабда  ўқитувчиси

Котиб

3.

Рўзметова  Фарида  Режаббоевна

-

Тумандаги 39-сон мактаб ўқитувчи

Аъзолари

4.

Матрасулов  Улуғбек  Отабоевич

-

Урганч  нефт газ МЧЖ ходими

5.

Рўзметов  Сирожиддин  Хамидович

-

Тумандаги 39-сон мактабда ўқитувчи

6.

Ғапуров Ғофуржон Омонбоевич

-

 

Тумандаги 51-сон мактаб  директор ўринбосари

7.

Давлетов  Хайитбой  Рўзматович

-

 

Тумандаги 22-сон мактаб директори ўринбосари

8.

Холмуратова Умида Сафарбоевна

-

Тумандаги 22-сон мактабда  ўқитувчи

9.

Хужаева Гулбахар Сафарбоевна

-

Тумандаги 22-сон мактабда  ўқитувчи

 

 

 

 

20-Хайробод округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Пиржонов Абдулла Исмоилович

-

Тумандаги 20-сон мактаби директор ўринбоси

Раис ўринбосари

2.

Рахимов Озодбой Жумабоевич

-

Тумандаги 20-сон мактабда ўқитувчиси

Котиб

3.

Ражабов Алишер Сабирович

-

Тумандаги 20-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Матяқубова Дилнозхон Бобожоновна

-

Тумандаги 20-сон мактабда ўқитувчи

5.

Яқубова Замира Қуранбоевна

-

Тумандаги 26-сон мактабгача таълим муассаси мудираси

6.

Давлетов Амат Жуманиёзович

-

Маҳалла фаоли

7.

Матёқубов Бобожон Идирович

-

Маҳалла фаоли

8.

Рахимова Саодат Ёвбасаровна

-

Тумандаги Хайробод оилавий поликлиникаси хамшираси

9.

Рахмонова Дармон Отахонована

-

Маҳалла фаоли

 

 

21-Кўназей округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Ботирова Шоира Собировна

-

Тумандаги 21-сон мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2.

Қабулова Наргиза Рахимбоевна

-

Тумандаги 21-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Хайитбаева Махлиё Олимбой кизи

-

Тумандаги 21-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Каримов Дониёр Абдушарипович

-

Тумандаги 21-сон мактабда ўқитувчи

5.

Отаев Саъдулла Абдуллевич

-

Махалла фаоли

6.

Хасанова Барно Бекчановна

-

Тумандаги 27-сон мактабгача таълим муассаси ходими

7.

Каримов Ўткир Отабоевич

-

Тумандаги Хайрабод қишлоқ врачлик пункти ходими

8.

Маматсалоева Шалола Мурод қизи

-

Тумандаги 27-сон мактабгача таълим муассаси ходими

9.

Саъдуллаева Дилдора Бахтиёр қизи

-

Тумандаги 27-сон мактабгача таълим муассаси ходими

 

22-Хонобод округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Жуманиязов Қувондик Атабоевич

-

Тумандаги 17-сон мактаб директори

Раис ўринбосари

2.

Қурбонов Иззатбек Комулжонович

-

Тумандаги 48-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Рўзметов Сардор Рахимбоевич

-

Тумандаги   48-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Боғбекова Шоира Салаевна

-

Тумандаги 18-сон Оилавий поликлиникасида ҳамшира

5.

Ортиқова Саломат Рўзметовна

-

Тумандаги 17-сон мактабда ўқитувчи

6.

Жаббаров Одилбек Исмоилович

-

Тумандаги 48-сон мактабда ўқитувчи

7.

Отабоев Анвар Ўткирович

-

Тумандаги “Ватанпарвар” ташкилотида уста

8.

Ибрагимов Шихназар Қодирович

-

Тумандаги 17-сон мактаб етакчиси

9.

Боғбекова Хосият Зарифбоевна

-

Тумандаги 48-сон мактабда ўқитувчи

 

23-Хўжамқул округ сайлов комиссияси

 

Раиси

1.

Шихов  Оллазар  Ғайибович

-

Тумандаги “Дурдона” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раис ўринбосари

2.

Машарипова Коммуна Ражаббоевна

-

Тумандаги 19-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Юсупов  Фозилбек Озотович

-

Тумандаги 19-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Хусаинова Зулайхо Юсупбоевна

-

Тумандаги 18-сон Оилавий поликлиникада ҳамшира

5.

Атаназаров  Шомурот Рустамович

-

Тумандаги 19-сон мактабда ўқитувчи

6.

Қарриев Ражаббой

-

Маҳалла фаоли

7.

Кутимова Хосият Жумахоновна

-

Тумандаги 28-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

8.

Ражабова Омонгул Умидбек қизи

-

Тумандаги 28-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

9.

Махмудова Каромат Комиловна

-

Тумандаги 28-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

24-Кўктом округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Саидова Азиза Абдуллаевна

-

Тумандаги 18-сон мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2.

Бобожонова Хуршида Эргашовна

-

Тумандаги 18-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Рўзметов Жўрабек Баходирович

-

Тумандаги 18-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Раҳмонова Шахло Камиловно

-

Тумандаги 18-сон мактабда ўқитувчи

5.

Ражабова Райхон Режаббоевна

-

Маҳалла фаоли

6.

Юсупов Отабек Юсуфбоевич

-

Маҳалла фаоли

7.

Оллаёрова Феруза Отабоевна

-

Тумандаги 18-сон Оилавий паликлиника ҳамшираси

8.

Болтаева Шахадот Қўзибоевна

-

Тумандаги 29-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

9.

Атаев Нодир Аминбоевич

-

“Алибек-Оғабек” фермер хўжалиги раҳбари

 

25-Хадра округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Мадрахимов Шомурот Махмудович

-

Тумандаги 14-сон мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2.

Бобожонов Фаррух Давронбек ўғли

-

Тумандаги 14-сон мактаб етакчиси

Котиб

3.

Юсупов Илхом Равшанбекович

-

Тумандаги 14-сон мактабда ўқитувчи

Аъзолари

4.

Сапоев Арслон Равшанбекович

-

Махалла фаоли

5.

Салоева Феруза Қурёзовна

-

Ўрта қишлоқ маҳалла масъул котиби

6.

Маткаримова Ширин Тангрибергановна

-

Маҳалла фаоли

7.

Жабборова Мухайё Исмоиловна

-

Туман Ўрта қишлоқ махалласи фаоли

8.

Матниёзова Малика Равшановна

-

Туман Ўрта қишлоқ махалласи фаоли

9.

Бобожонова Лобар Машариповна

-

Якка тадбиркор (савдо-сотиқ)

 

26-Незахос округ сайлов комиссияси

 

Раиси

1.

Қурбонов Камолиддин Ўктамович

-

Тумандаги 37-сон мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2.

Матякубов Иқром Собирович

-

Тумандаги 37-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Норбоева Манзура Ражабовна

-

Тумандаги 37-сон мактабда  ўқитувчи

Аъзолари

4.

Жобборов Омонбой Отабоевич

-

Тумандаги 37-сон мактабда ўқитувчи

5.

Саидов Кахрамон Полвонович

-

Хусусий тадбиркор

6.

Якубова Барнагул Аллабергановна

-

 

Тумандаги 33-сон мактабгача таълим муассаси хамшираси

7.

Жабберганов Хамро Рахимович

-

Хусусий тадбиркор (паррандачилик)

8.

Шавкатова Захро Шокиржон ўизи

-

 

Тумандаги 33-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

9.

Искандарова Ойшажон Рахимбергановна

-

Тумандаги 33-сон мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

 

27-Шихмашхад округ сайлов комиссияси

 

Раиси

1.

Абдуллаев Озод Абдуллаевич

-

Тумандаги 12-сон мактабда ўқитувчи

Раис ўринбосари

2.

Хайитбоева Шахло Йўлдошевна

-

Тумандаги 52- мактаб директори ўринбосари

Котиб

3.

Болтаев Бахтиёр Эгамович

-

Тумандаги Ўзбекистон маҳалла фуқаролар йиғини маъсул котиби

Аъзолари

4.

Полванов Аллашукур Юлдашевич

-

Тумандаги 52-сон мактабда ўқитувчи

5.

Собиров Дилмурод Бахтиёрович

-

Тумандаги 12-сон мактабда ўқитувчи

6.

Рахимова Фазилат Жуманазаровна

-

Тумандаги 12-сон мактабда ўқитувчи

7.

Яқубова Гавхар Машариповна

-

Тумандаги 12-сон мактабда ўқитувчи

8.

Абдуллаева Ўғилжон Абдиримовна

-

Тумандаги 52-сон мактабда ўқитувчи

9.

Оллаберганов Равшанбек Сапаевич

-

Тумандаги Шихмашхад маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

 

28-Кенагас округ сайлов комиссияси

 

Раиси

1.

Рахманов Санжар Озодович

-

Тумандаги 10-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Маматова Гулнора Султонбоевна

-

Тумандаги 10-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Аллазарова Дилфуза Қадамбоевна

-

Тумандаги 10-сон мактабда ўқитувчи

 

Аъзолари

4.

Олланазарова Ширин Жуманазаровна

-

Тумандаги 37-сон мактабгача таълим муассаси ходими

5.

Яқубова Турсуной Эгамбергановна

-

Тумандаги 37-сон мактабгача таълим муассаси ходими

6.

Ибрагимова Ленинза Содиқжановна

-

Тумандаги 37-сон мактабгача таълим муассаси ходими

7.

Эгамова Нигора Шариповна

-

Тумандаги 16-сон Оилавий поликлиника ҳамшираси

8.

Қурязова Фазилат Ўктамовна

-

Тумандаги 16-сон Оилавий поликлиника хамшираси

9.

Султанова Самира Йўлдашбоевна

-

Тумандаги 16-сон Оилавий поликлиника ҳамшираси

 

29-Довуд округ сайлов комиссияси

Раиси

1.

Яқубов  Усмон  Оллаберганович

-

Тумандаги 9-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Авезова Нуқулжон  Собировна

-

Тумандаги 9-сон мактабда  ўқитувчи

Котиб

3.

Норов  Рашидбек   Норимович

-

Тумандаги 9-сон мактабда  ўқитувчи

Аъзолари

4.

Шамшиддинов Иззат Эркинбоевич

-

Якка тадбиркор (савдо-сотиқ)

5.

Ражабов Расулбек   Собирович

-

Тумандаги 9- сон мактаб директори ўринбосари

6.

Матёкубова  Шахло  Давронбековна

-

Туман тиббиёт бирлашмаси   ҳамшираси

7.

Ибрагимов  Баходир  Каримбоевич

-

Маҳалла фаоли

8.

Қутлимуротов  Умирбек  Рахимбоевич

-

Хусусий тадбиркор (паррандачилик)

9.

Матниёзова  Зийнатжон Жуманазаровна

-

Тумандаги 36-сон мактабгача таълим муассаси мудираси

 

30-Котоғон округ сайлов комиссияси

 

Раиси

1.

Эсамуратова Дилдора Матназаровна

-

Тумандаги 3-сон мактаб директори ўринбосари

Раис ўринбосари

2.

Жуманиёзова Дилноза Назаровна

-

Тумандаги 3-сон мактабда ўқитувчи

Котиб

3.

Жумамуродова Сабо Дурдибоевна

-

Тумандаги 50-сон мактаб ёшлар етакчиси

Аъзолари

4.

Аҳмедова Маҳлиё Жуманазаровна

-

Тумандаги 3-сон мактабда ўқитувчи

5.

Худайберганов Нодирбек Бахромович

-

Тумандаги 50-сон мактаб директори ўринбоси

6.

Маматова Садоқат Маматқулиевна

-

Тумандаги 40-сон мактабгача таълим муассаси ҳамшираси

7.

Машарипова Саломат Рўзматовна

-

Тумандаги 40-сон мактабгача таълим муассаси катта тарбиячиси

8.

Жумамурадова Сабохат Дурдибаевна

-

Тумандаги 50-сон мактаб етакчиси

9.

Хударганова Дилноза Душамовна

-

Тумандаги 3-сон мактабда ўқитувчи

 

 

Туман сайлов комиссияси раиси:                                                                                      Р.Дўстчанов